Poprawiam koronę i idę dalej

Zawaliłam, jestem beznadziejna, więcej się tym ludziom nie pokażę, jak mogłam się tak zachować, jak mogłam tak to spieprzyć?

Tak. Wszyscy czasem zawalamy. Ironia polega na tym, że gdy coś takiego Ci się przytrafia, masz wrażenie, że reflektory CAŁEGO świata patrzą tylko na Ciebie  i że jesteś JEDYNYM człowiekiem na świecie, który dał ciała…

Tak, to przykre. Czasem trzeba odchorować. Jeśli potrzebujesz, schowaj się pod kołdrą z gigantycznym kielichem wina w podorędziu i czekoladą; zamknij się w łazience i udawaj, że Cię nie ma; przykryj się kocykiem i wyłącz telefon… Zrób wszystko, co sprawi, że poczujesz się bezpiecznie, lepiej…

A gdy już odchorujesz pod kocem, najesz się czekoladą i odkryjesz, że WIELKI REFLEKTOR ŚWIATA patrzy już w inną stronę (bo ktoś inny właśnie coś zawalił), popraw sobie koronę i idź dalej.

Czyż nie za to kochamy Bridget Jones, czy Ally McBeal?? Wylądować w świńskim głównie przed kamerą, opowiedzieć publicznie dowcip, z którego NIKT się nie zaśmiał… i żyć dalej, robić swoje, i żyć dalej.

Popraw więc koronę i idź przed siebie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s