Poznajmy się

Jestem coachem, trenerem, kulturoznawcą (magisterium, Uniwersytet Śląski; studia podyplomowe Coaching for Life and Business, GWSH w Katowicach; certyfikat Professional Coach, Profi Biznes; Certyfikat Trenera Warsztatu, Brain Up Centrum Rozwoju Kognitywnego). Prowadzę procesy indywidualne, a także grupowe warsztaty rozwojowe. Podejście coachingowe łączę z elementami treningu asertywności.

Specjalizuję się w obszarze asertywności i skutecznej komunikacji. Uczę i wspieram, jak sięgać po swoje cele, jednocześnie dbając o relacje z innymi. 

Specjalizację wybrałam nie bez powodu. Jestem przekonana, że tym, co często blokuje nas w życiu i sprawia, że nie robimy tego, co naprawdę chcemy, jest niewystarczająca asertywność i zbyt mała wiara we własne możliwości. Jedno jest nierozerwane związane z drugim. Praca nad asertywnym wyrażaniem siebie przynosi wymierne korzyści we wszystkich sferach życia. Sprawia, że czujesz się dobrze, robiąc to, co naprawdę chcesz robić, żyjąc tak, jak naprawdę chcesz.

Prywatnie jestem młodą mamą i wielką, WIELKĄ miłośniczką kryminałów i thrillerów psychologicznych (zwłaszcza skandynawskich).