Opinie Klientów

Bardzo wartościowe spotkania. Kilka sesji, które pomogły „popchnąć” sprawy do przodu i zrozumieć, że asertywności można się nauczyć. Dodatkowo zamierzam wykorzystać kilka strategii w pracy przy ocenach 1:1 z pracownikami. Ważne aby podejść do sesji i spotkań pozytywnie i być przygotowanym!

Radosław – Dyrektor


Cudowna współpraca. Dzięki spotkaniom zrozumiałam, że asertywność jest umiejętnością, którą można w sobie wypracować. Zmotywowało mnie to do zmian oraz zmieniło moje podejście do innych. Serdecznie polecam.

Joanna – Urzędnik


Polecam z pełnym przekonaniem. Świetna współpraca, otwartość, swoboda, rzeczowa rozmowa, trafne spostrzeżenia – to wszystko co chce powiedzieć o sesjach z Edytą. Trafia w samo sedno, inspiruje i motywuje do życiowych zmian. Pomaga wyjść poza swój utraty schemat myślenia. Każda sesja była dla mnie cennym doświadczeniem a co najważniejsze – efekty są dla mnie zauważalne każdego dnia. Dziękuję.

Agata – Planista produkcji


Kilka spotkań z Edytą było dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Pomogło w dokonaniu życiowych zmian, ukierunkowało na pozytywne myślenie, pozwoliło spojrzeć na problemy pod innym kątem i ruszyć z miejsca! Poza tym Edyta jest niezwykle ciepłą i rzeczową osobą, potrafi stworzyć klimat otwartości w czasie sesji, a jej wewnętrzny spokój i otwartość, pozwalają czuć się swobodnie w trakcie rozmów. I co najważniejsze – odczuć akceptację i satysfakcję wobec własnych wyborów.

 Basia – Właścicielka firmy


Bardzo sympatyczna osoba. Po pierwszym spotkaniu miałem wrażenie ze mogę Edycie zaufać i rozmawiać z nią jakbyśmy się znali kilka lat. Dzięki analitycznym i wnikliwym pytaniom, wnioski do jakich sam doszedłem zaskoczyły nawet mnie, a myślałem że znam się dobrze. Chociaż czasami odpowiedź na te pytania była dla mnie trudna do zaakceptowania to cieszę się, że znam prawdę. Wiedza na temat swoich zachowań i uczuć jakie uświadomiłem sobie na sesjach jest nie do przecenienia. Na tę chwilę jestem spokojniejszym, bardziej świadomym siebie człowiekiem. Nabrałem większego dystansu do siebie i nauczyłem się analizować rzeczywistość bardziej obiektywnie. Dzięki temu lepiej radzę sobie w niespodziewanych sytuacjach. Ludzie wokół też to zauważają i pozytywnie oceniają tę zmianę. Najlepsze jest to, że kiedy pytam, co takiego się zmieniło, to odpowiadają, że w zasadzie jestem taki sam, tylko bardziej pogodny, mniej narzekający i lepiej się ze mną rozmawia. Były to pierwsze sesje z coachem w moim życiu i jestem z nich jak najbardziej zadowolony.

Dariusz – Tester oprogramowania


Jeśli szukacie pomysłu na siebie, potrzebujecie pomocy przy osiągnięciu celu lub może nawet nie wiecie jeszcze do czego warto dążyć, to polecam coaching u Edyty. Jest to osoba niezwykle pomocna, ciepła i przede wszystkim wie, jak pokierować całym procesem tak, abyś był maksymalnie zadowolony, choć droga do tego zadowolenia wcale nie jest łatwa;)

Basia – Specjalista ds. Marketingu


Bardzo sympatyczna, szczera osoba, budząca zaufanie, chcąca pomóc drugiej osobie z poukładaniem własnych planów, uporządkowaniem życia, naprowadzająca na znalezienie samemu rozwiązań. Powoduje,że przez łzy wyrażasz głośno myśli, które były gdzieś daleko, których nie dopuszczałam do siebie. Sesja pomogła mi zacząć planować na nowo swoje życie. Serdecznie polecam i dziękuję Edytko 😉

Kornelia – Bizneswoman