Opinie Klientów

Polecam z pełnym przekonaniem. Świetna współpraca, otwartość, swoboda, rzeczowa rozmowa, trafne spostrzeżenia – to wszystko co chce powiedzieć o sesjach z Edytą. Trafia w samo sedno, inspiruje i motywuje do życiowych zmian. Pomaga wyjść poza swój utraty schemat myślenia. Każda sesja była dla mnie cennym doświadczeniem a co najważniejsze – efekty są dla mnie zauważalne każdego dnia. Dziękuję.

Agata – Planista produkcji


Kilka spotkań z Edytą było dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Pomogło w dokonaniu życiowych zmian, ukierunkowało na pozytywne myślenie, pozwoliło spojrzeć na problemy pod innym kątem i ruszyć z miejsca! Poza tym Edyta jest niezwykle ciepłą i rzeczową osobą, potrafi stworzyć klimat otwartości w czasie sesji, a jej wewnętrzny spokój i otwartość, pozwalają czuć się swobodnie w trakcie rozmów. I co najważniejsze – odczuć akceptację i satysfakcję wobec własnych wyborów.

 Basia – Właścicielka firmy


Bardzo sympatyczna osoba. Po pierwszym spotkaniu miałem wrażenie ze mogę Edycie zaufać i rozmawiać z nią jakbyśmy się znali kilka lat. Dzięki analitycznym i wnikliwym pytaniom, wnioski do jakich sam doszedłem zaskoczyły nawet mnie, a myślałem że znam się dobrze. Chociaż czasami odpowiedź na te pytania była dla mnie trudna do zaakceptowania to cieszę się, że znam prawdę. Wiedza na temat swoich zachowań i uczuć jakie uświadomiłem sobie na sesjach jest nie do przecenienia. Na tę chwilę jestem spokojniejszym, bardziej świadomym siebie człowiekiem. Nabrałem większego dystansu do siebie i nauczyłem się analizować rzeczywistość bardziej obiektywnie. Dzięki temu lepiej radzę sobie w niespodziewanych sytuacjach. Ludzie wokół też to zauważają i pozytywnie oceniają tę zmianę. Najlepsze jest to, że kiedy pytam, co takiego się zmieniło, to odpowiadają, że w zasadzie jestem taki sam, tylko bardziej pogodny, mniej narzekający i lepiej się ze mną rozmawia. Były to pierwsze sesje z coachem w moim życiu i jestem z nich jak najbardziej zadowolony.

Dariusz – Tester oprogramowania


Jeśli szukacie pomysłu na siebie, potrzebujecie pomocy przy osiągnięciu celu lub może nawet nie wiecie jeszcze do czego warto dążyć, to polecam coaching u Edyty. Jest to osoba niezwykle pomocna, ciepła i przede wszystkim wie, jak pokierować całym procesem tak, abyś był maksymalnie zadowolony, choć droga do tego zadowolenia wcale nie jest łatwa;)

Basia – Specjalista ds. Marketingu